Která právní úprava (pokud možno i

Dobrý den, která právní úprava (pokud možno i s příslušným paragrafem) upravuje, že policejní vozidlo v civilním provedení měřící rychlost musí mít viditelné označení policie? Našel jsem pouze vyhl. 25/1998 Sb. §7 odst. 2, kde se píše: zaparkované služební vozidlo policie v civilním...

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist