Kde kdo si určitě myslí, že

Dobrý den,kde kdo si určitě myslí, že máte skvělou práci, psát recenze na auta, jezdit mnohdy v zajímavých kouscích, atd. Zajímalo by mě, jaký je Váš běžný pracovní den, počítám, že nepracujete asi 8 hodin denně striktně, ale máte to asi takové různorodé, neřku-li celodenní. Jaké jsou např. stinné stránky Vašeho zaměstnání? Setkáváte se např. s nějakým tlakem od výrobců aut na Váš magazín resp. testy – nemyslím tím záležitosti typu „tak nám to tam, pane Žák, vychvalte“, ale spíše následného, kdy něco zkritizujete a výrobce se ozve? S pozdravem Váš věrný čtenář H.

Odpověď

Běžný pracovní den nám v redakci začíná obvykle před sedmou hodinou ranní, což obnáší vstávání někdy před šestou a asi 45 minut dlouho cestu do zaměstnání.Většinou celý den trávíme v redakci, kde datlujeme aktuality, novinky, vyřizujeme emaily a telefonáty a tak dále. Samozřejmě si ale vždy uděláme čas na řádný oběd...Ježdění s novinářskými auty se omezuje hlavně na dojíždění z práce a do práce a jen vyjímečně se naskytne příležitost se více projet po oblíbené silnici - hlavně když jedeme fotit a zbyde trochu volného času.Mezi stinné stránky patří zejména dojíždění do centra Prahy a hlavně pak v pozdním odpoledni domů. Také musíme chodit na "tiskovky", kde automobilky prezentují své nové modely. Na tom nic špatného není, jenže to zabere velmi mnoho času a na psaní pak už žádný nezbyde - musíme sedět do noci doma u počítače, což se zase nelíbí našim drahým polovičkám.Automobilkám se samozřejmě pichlavá kritika moc nezamlouvá, ale my chceme mít na Autowebu názor a nechceme neustále zaobalovat politicky korektními řečmi celkem zásadní chyby některých modelů různých značek. Nesetkal jsem se ale ještě ani jednou s tím, že by mi (nebo někomu z kolegů) nabídla nějaká značka za pochvalný článek jakýkoli bonus, například zajímavé auto na víkend nebo nedej bože peníze.

24.4.2009 8:21

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist