Je měření rychlosti městskou policií z

Je měření rychlosti městskou policií z interieru civilního,neoznačeného vozidla porušením zákona ? §12vyhl.Č.88/1996 Sb.prováděcí vyhláška k zákonu o Městské policii kde je uvedeno:Jednotnými prvky označení motorových vozidel(1) Jednotnými prvky označení dvoustopého motorového vozidla obce používaného k plnění úkolů obecní policie podle zákona jsou:a)bílá barva vozidlab)tmavě modrý nápis "OBECNÍ POLICIE"nebo"MĚSTSKÁ POLICIE" umístěný po obou bočních stranách a na zadní části vozidla.Nápis musí být napsán písmeny stejné velikosti.Na předních dveřích vozidla je pod nápisem uveden název příslušné obce.Prosím o odpověď a předem děkuji Šverma Igor

Odpověď

Ano, to je. Z civilního vozidla MP měřit nesmí.

15.12.2008 4:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist