Doufám že už to bude naposledy

Dobrý den, doufám že už to bude naposledy co vám kladu tento dotaz.Soukromý pozemek , ale podle dopravního úřadu veřejně přístupná účelová komunikace, podle PČR nejsou dodržovány předpisy ! MP neraguje poradil jste mi stěžovat si a otravovat že …..ale mně to komplikuje každý den výjezd od provozovny a když jsem si stěžoval tak mi bylo řečeno že si může stěžovat jen majitel pozemku.jak to je ,přeci jsme všichni účastníci silničního provozu a tak si mohu stěžovat i já když mne ostatní omezují tím že tam parkují vozidla tam kde nesmí.Jen aby nemuseli platit parkovné.. ???

Odpověď

Podnět policii nebo strážníkům, aby konali. může dát samozřejmě kdokoliv z účastníků silničního provozu. Jak s ním oni naloží, je věc druhá. V tomto směru není z hlediska policie a MP rozdíl v to, že pozemek je tzv. soukromý. Jakmile je to veřejná komunikace a platí na ní pravidla, pak by na ten podnět reagovat měli, a to bez ohledu na to, zda jste nebo nejste majitelem toho pozemku.

25.10.2012 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist