Dobrý dennevím, ale je to váš

Dobrý dennevím, ale je to Váš právnický názor. Píšete na dotaz p. Šedy, aby si od těch argumentů co Vám uvedl moc nesliboval. Já měl stejný problém a oficiální vyjádření ministerstva dopravy je, že na místě musí být svislé i vodorovné dopr. značení jinak je značka neplatná. Na základě tohoto bylo řízení o př. odloženo.Jaký je tedy Váš názor na tento fakt.Dole jsem přiložil zmiňovaný dotaz p.Šedy. Děkuji za odpověďDotaz vznesl:Radomil Šeda, 2. říjen 2006, 10:27Dobrý denzaparkoval jsem firemní vůz na místě pro invalidy.Parkoval jsem podél cesty a na místo jsem couval.Značky kterou jsem měl za autem jsem si nevšiml ale chybí tam vodorovné značení.Má otázka zní: zda tato skutečnost může mít vliv na odebrání řidičáku a zda se mnou bude zahájeno nějaké řízení kde bych se k tomu mohl vyádřit nebo mi příjde už jen rozhodnutí.Děkuji Vám za odpověd.R.ŠedaOdpověděl:, 9. říjen 2006, 22:29Řízení zahájeno a o tom budete písemně informován. Při ústním jednání budete moci uvést argumenty na svou obhajobu. Od Vámi uvedeného argumentu bych si však příliš nesliboval.

Odpověď

Jde o to, že dikce ust. §22 odst. 1, písm. f), bod 11 zákona č. 200/1990 Sb. úplně nekoresponduje s vyhl. č. 30/2001 Sb., proto jsem mírnil nadšení z jednoznačnosti takové argumentace.

16.10.2006 10:11

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist