Dne 8.6. 07 po 8:00h mi

Dobrý den.Dne 8.6. 07 po 8:00h mi Odtahová služba (provozovatel: Městská policie, Hl.m. Praha, Mariánské nám.2) z ulice Zborovské č.68 odtranila vozidlo, viditelně označené jako vozidlo invalidy a zaparkované na vyhrazeném parkovišti pro invalidu, označeném i registrační značkou. Nejdříve jsme se lekli, že nám bylo auto odcizeno, ale posléze jsme se dozvěděli, že v této ulici probíhalo "čištění" a nejsme sami, kdo byl takto "překvapen". Dovoluji si tvrdit, že ulice byla (pokud vůbec byla) nedostatečně nebo zcela nepatřičně opatřena značkou, která by řidiče informovala. Na odtahovém parkovišti na Kotlářce mi auto vydali po složení částky 1 450,- Kč. Můžete nám, prosím, poradit zdali máme právo a zdali má vůbec smysl si někde stěžovat? Děkuji M.N.

Odpověď

Pokud byly splněny podmínky odtahu, tj. označení pozemní komunikace odpovídající značkou nejméně 7 dní předem, pak to nemá cenu.

14.6.2007 8:44

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist