Česká kancelář pojistitelů mne obvinila, že

Dobrý den pane doktore. Česká kancelář pojistitelů mne obvinila, že jsem nezaplatil zhruba 14 dní povinné ručení dle §24c odst.3 zákona č.168/1999 Sb. Vozidlo ještě nebylo dočasně vyřazeno (odregistrovány spz). Vozidlo stálo na soukromém pozemku v uzamčené garáži.Mám za to,že registrace vozidla a provoz vozidla jsou dva odlišné významy činnosti. Nic ČKP jsem nikdy nedlužil.Tento zákon §24c odst.3 zákona č.168/1999 Sb jde proti Listině základních práv a svobod : Hlava druhá – Oddíl první – článek 10(1), článek 11(1), článek 12(1); Oddíl druhý – článek 23. Hlava pátá – článek 40(2).- (jde proti zpochybňování soukromého majetku a presunkce neviny.)Postupovala ČKP správně a jakou mám šanci se obhájit,existují ještě jiné zákony pro obhajobu mých práv?

Odpověď

No, zrovna Listinou bych neargumentoval, zákon ČKP takovou pravomoc dal. Pokud s tím nesouhlasíte, obraťte se na soud a až se dostane k Ustavnímu soudu, tak to třeba zruší.

19.12.2009 7:44

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist