Vložte na otoMoto inzerát zdarma

Inzertní server otoMoto.cz, který vstupuje do svého třetího roku působení na českém trhu, přichází s novinkou soukromé inzerce zdarma.

Inzertní server otoMoto.cz, který vstupuje do svého třetího roku působení na českém trhu, přichází s novinkou soukromé inzerce zdarma.

V den svých druhých narozenin si otoMoto pro své uživatele připravilo překvapení v podobě inzerce zdarma pro soukromé osoby. Inzertní server, který dosahuje průměrné denní návštěvnosti kolem 25 tisíc unikátních uživatelů, ruší třicetikorunový poplatek za standardní vystavení inzerátu. Ostatní služby, jako zvýraznění inzerátu, nebo jeho přednostní vystavení zůstávají zpoplatněny podle ceníku.

Vystavení inzerátů je omezeno na dva inzeráty v období jednoho měsíce. Tyto inzeráty můžou být po měsíci opět zdarma prodlouženy. V tomto případě ale není možné v daném měsíci vložit další nové inzeráty. Podmínkou pro aktivaci inzerátu zdarma je zadání emailové adresy, telefonního čísla a fotografie nabízeného vozu, motocyklu nebo náhradního dílu.

Využijte možnost zařadit svůj inzerát na jeden z nejsledovanějších motoristických inzertních serverů s nabídkou více než 40 000 inzerátů. OtoMoto vám přeje jediné: „Zdarma vystavte – dobře prodejte“.

tisková zpráva otoMoto.cz

6.4.2010 10:16
Více o tématu: inzerát

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist