Češky bojovaly o právo držet Rossimu deštník

Podívejte se na finalistky soutěže „Staň se Umbrella Girl týmu Fiat Yamaha“.

Tým MotoGP Fiat Yamaha vyhlásil soutěž „Staň se Umbrella Girl týmu Fiat Yamaha“ a samotní organizátoři byli překvapeni velikou účastí a zájmem publika. Do soutěže se totiž přihlásilo 540 dívek z Česka.

Nejvíce hlasů získala blondýna Kamila, která se mohla zúčastnit celého závodního víkendu týmu MotoGP Fiat Yamaha a ještě k tomu vyhrála scooter Yamaha Aerox Race Replica. Také zapózovala fotografům spolu s dalšími třemi finalistkami soutěže před Valentinem Rossim, hvězdou týmu Fiat Yamaha a několikanásobným mistrem světa.

V neděli pak mohla sledovat, jak Valentino Rossi na stroji Yamaha vyhrál brněnský závod s náskokem 11 sekund a upevnil si tak své vedení v čele šampionátu. Má nyní 212 bodů a před svým týmovým kolegou Jorge Lorenzem, který v Brně upadl a závod nedokončil, vede o 50 bodů.

Podívejte se na finalistky ve fotogalerii pod článkem!