Reality show z autodílny

Anglická televize připravuje seriál o broušení, lakování, svařování a strhaných kloubech, to vše z opravdového života.

Produkční společnost Endemol, která stojí za několika reality shows, z nichž celosvětově nejznámější je Big Brother, připravuje natáčení nové série z velice neobvyklého prostředí, klasické soukromé autodílny. Nová série se inspirovala úspěchem stejně načrtnutého reality show „The Salon“ (Salón krásy).

Natáčení bude situované na pobřeží jižního Španělska, které má početnou komunitu britských turistů i usedlíků. Seriál se bude jmenovat The Garage (v tomto smyslu „autodílna“) a produkce v současnosti hledá vhodné kandidáty na obsazení různých pracovních míst, od mechaniků a recepčních až po vedoucí provozu.

Produkce hledá každého, kdo se vyzná v základech údržby a oprav automobilů, diagnostice, svařování a klempířství. Nejlepší šanci na obsazení mají lidé se zkušenostmi s poctivým tuningem, speciálními přestavbami či restaurováním veteránů, což dává tušit, jakým směrem bude namířená specializace autodílny po jejím založení.

Účastníkům přirozeně nesmí vadit filmování jak při práci, tak i v soukromí, ale za to se prý mohou těšit na „prosluněnou práci i zábavu.“

S ohledem na zacílení na britské diváky by měli účastníci přinejmenším mluvit plynně anglicky, ale například na věku prý nezáleží. Všichni by však měli mít silný charakter, schopnost vycházet s ostatními a pozitivní přístup k práci.

Pokud si myslíte, že splňujete hlavní předpoklady, můžete o sobě dát vědět na čísle +44 207 603 7142.

redakce autoweb.cz

26.5.2005 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist