Autodrom Most zahajuje sezónu a zve na projížďku

Předposlední březnovou sobotu otevře mostecký okruh brány všem, kteří budou mít zájem projet se tu se svým autem jako vůbec první v letošní sezóně.

Konec závodní sezóny na mosteckém okruhu tradičně patří řidičům z řad široké veřejnosti. Ve stejném duchu se ponese i jeho symbolické otevírání 23. března, které bude patřit všem, pro které řízení není jen nutným zlem.

DOPORUČUJEME: Jak si užít (a přežít) okruhový den – kapitola I.

Cena je lidová, deset minut na závodním okruhu vás přijde na 150 Kč, přičemž 4219 m dlouhý okruh bude v jednu chvíli okupovat nanejvýš 25 aut. Podle zkušeností z předchozích ročníků se dá předpokládat, že ani letos nebude o fanoušky sportovního ježdění nouze, takže než se budete moci prohnat sérií 21 zatáček, chvíli si počkáte.

Ještě ve zkratce pravidla, jejichž kompletní znění najdete na webu okruhu. Na trať smí jen vozy s platnou značkou a technickou, případně upravená vozidla s bezpečnostním rámem v odpovídajícím technickém stavu. Pro řidiče otevřených vozů platí povinnost nosit helmu, všem ostatním je to důrazně doporučeno. A, samozřejmě, i na okruhu platí zákaz jízdy pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.

11.3.2013 6:59| autor: Ondřej Lilling

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist