Autodrom Most chystá Autoshow#1, s volným ježděním pro veřejnost i taxi jízdami se závodníky

Zahájení sezóny 2015 proběhne v Mostě ve velkém stylu, za účasti závodníků, známých osobností, ale hlavně s možnosti bohatého motoristického vyžití.

Důležité je datum, do diáře si prosím poznamenejte termín 29. března od 9 hodin. A pojďme na program, jehož součástí budou například osobní coachingy s profesionálními jezdci, taxi jízdy s dvojnásobným držitelem ocenění Zlatý volant Petrem Fulínem nebo jízdy v trucku s Frankiem Vojtíškem.

Jestli je akce „jen pro muže“? Ehm, ne, takže doma, pokud nesjet single, nemusíte řešit „propustku.“ Chybět nebudou ukázky bezpečné jízdy a pro ženy oblíbený mini kurz FOR LADIES. „Pro děti bude otevřené dětské dopravní hřiště a pro zájemce motokáry, čtyřkolky a buggy,“ uvedla Raková s tím, že akce se zúčastní BESIP Team, který do paddocku přiveze simulátor nárazu a mototrenažer.. A lákadlem pro návštěvníky budou jistě jízdy v driftovacím speciálu a EasyDrift, kde mohou řidiči soutěžit mezi sebou o ceny.

  • obrázek1
  • obrázek2
  • obrázek3

Zobrazit všechny fotografie

Jedním z drifterů, který bude provádět taxijízdy, je Matyáš Vaněk, přezdívaný Mates. stejně tak jako Michal Reichert, který předvede své driftovací umění.

Bez celebrit se dnes neobejde evidetě žádná akce, ani ta okruhová, a tak tady je zpěvák Kamil Střihavka, který výjimečně nebude zpívat, ale fotit se s dětmi na kalendář pro Fond ohrožených dětí, který dlouhodobě podporuje.

Tak aspoň že jde o charitu a ne o lacinou propagaci druhořadé hvězdy, kterou Kamil Střihavka rozhodně není. A závěrem zpráva pro ty nadšence okruhového ježdění, kteří se věnují stojům, které nechávají jen jednu stopu – dojde i na ně, a to hned o dalším víkendu na akci příznačně nazvané Motoshow#0.

13.3.2015 12:05| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist