Audi RS6 Avant: Ben Collins alias Stig ve vajíčkovém paintballu

Ingolstadt nás chce ne úplně originálním způsobem přesvědčit, že RS6 Avant není žádná těžkotonážní bestie, ale ochočená a obratná hračka.

Kouzlu parkúrové jízdy zručnosti anebo též gymkhany dodal kdysi lesk jezdec Ken Block, který tehdy potřeboval zviditelnit nejen sebe, tým a svou sponzory polepenou Imprezu, ale především nejmenovanou značku bot a oblečení, jejímž spoluzakladatelem byl i on sám. Podobným způsobem se teď prezentuje Audi a Ben Collins, jinak též „ex-Stig“ z britského Top Gearu.

Nové video vám nějak zvlášť podrobně popisovat nebudeme, berte jej zkrátka za další virální reklamu, která sice byla zveřejněna na oficiální stránce automobilky Audi na Youtube, ingolstadtská firma se však nepochybně spoléhá na to, že se bude šířit všemi možnými kanály.

Pokud váháte, jestli vůbec kliknout, tak vám můžeme prozradit, že se Ben Collins pilotující Audi RS6 Avant postavil v souboji nazvaném „Man vs. Machine“ proti Damienovi Waltersovi. Jeho jméno vám něco řekne pouze v případě, že se zajímáte o britskou gymnastiku, respektive filmové kaskadéry. Walters má totiž na kontě kromě spousty cen a medailí rovněž účast ve filmech jako Skyfall, Sherlock Holmes, Kick-Ass, Captain America, Hellboy II a spoustě dalších jako dublér či poradce.

Aby bitva vypadala patřičně dramaticky, nechybí nějaké ty divoké skoky, spousta vajíček naplněných barvou používanou při paintballu, ale především záběry Audi RS6 ve smyku, aby bylo jasné, že produkt od Quattro GmbH není žádná nedotáčivá bestie těžká „na čumák“. Jestli tomu věřit, necháme na vás, na výsledek se ale podívejte sami…

3.10.2013 6:09| autor: Miro Mihálik

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist