Antiradary – konec pokutám za rychlou jízdu

Bojíte se pokuty za rychlou jízdu? Internetový obchod Huramobil.cz má řešení! Dnes se společně podíváme na 3 přenosné antiradary, se kterými budete vždy o krok napřed a vyhnete se tak nepříjemným pokutám.

Podívejte se, jak fungují antiradary v praxi!

Co to je antiradar?

Antiradar je pasivní zařízení, které je naladěno na stejnou frekvenci jako policejní radary. Jeho úkolem je upozornit řidiče na blížící se radar a následné měření rychlosti. Tyto pasivní antiradary nevysílají žádný signál, neruší tak policejní radary. Signál totiž pouze přijímají, proto je jejich použití v České republice povolené a legální.

Přenosné antiradary se velice snadno upevňují na čelní sklo pomocí držáku, dají se tak snadno sundat a přesunout do jiného vozidla. Antiradary upozorňují na blížící se radar pomocí světelného sloupce nebo čísel, který se ukazuje na displeji. Samozřejmě nechybí ani zvukové a slovní upozornění, intenzita zvuku se pak zvyšuje podle vzdálenosti radaru.

Beltronics RX65i EURO – CZ – nejoblíbenější pasivní antiradar v ČR

Jako první vám představíme Beltronics RX65i, který je známý svou přesností a oblíbeností. Navíc je určený pro provoz v České republice. Jedná se o nejcitlivější antiradar na českém trhu, vyznačuje se velice přesnou detekcí policejních radarů a minimálními falešnými poplachy. Při vývoji byl testován v reálném provozu na českých silnicích. Navíc rozezná policejní radar na vzdálenost až 1km, vy tak máte dostatek času na reakci a zpomalení vozidla.

Vlastnosti Beltronics RX65i EURO – CZ:

 • maximální citlivost
 • minimum falešných poplachů 
 • velmi snadné ovládání
 • legální použití na českých silnicích!

Genevo One – nejmenší antiradar na trhu

Druhým antiradarem je malý, ale výkonný Genovo One. Jeho hlavní výhodou jsou malé rozměry, můžete ho tak přenášet pohodlně z auta do auta. Na první pohled vás navíc zaujme velkým a čitelným displejem, a také elegantním designem. Další skvělou vlastností je kompletní česká komunikace. Antiradar navíc obsahuje kompletní databázi radarů všech zemí EU a GPS modul pro detekci úsekových měření a kamer na červenou. Pokud hledáte levný antiradar, který se svými schopnostmi vyrovná i drahým antiradarům, pak je pro vás Genevo One ten pravý!

Vlastnosti Genevo One:

 • komunikace v českém jazyce
 • jednoduché uživatelské menu
 • skvělá detekce policejních radarů
 • minimum falešných poplachů
 • malé rozměry
 • jednoduché ovládání

Genevo One Eco – skvělý poměr cena/výkon

Posledním antiradarem je Genevo One Eco, u kterého stejně jako u předchozího antiradaru oceníte jeho malé rozměry, nízkou hmotnost, a také super nízkou cenu. Navíc obsahuje databázi radarů Evropy a GPS modul pro detekci úsekových měření a kamer na červenou.

Vlastnosti Genevo One Eco:

 • komunikuje v českém jazyce
 • jednoduché uživatelské menu
 • malé rozměry
 • nízká cena
 • minimum falešných poplachů
 • jednoduché ovládání

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den a díky tomu je průměrná doba dodání zboží k zákazníkovi neuvěřitelných 1,8 dne. Nevěříte? Podívejte se na podrobné statistiky z nezávislého porovnávače Heuréka.cz. Huramobil.cz by doporučilo 99% zákazníků svým známým. Budete i vy mezi nimi?

9.1.2017 12:25

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist