Alfavaria Group představuje výsuvné boxy do dodávek a pick-up vozidel od firmy Decked

Máte velké auto, s velkými úložnými prostory, a přesto je nedokážete efektivně využívat? Řešením jsou výsuvné boxy Decked, které dodává Alfavaria Group,
titulka-8-1100x618.jpg Zdroj: Navahocar

Kvůli práci, ale třeba i náročnějším volnočasovým aktivitám, jste si možná i vy pořídili velkou dodávku nebo pick-up. Potřebujete s sebou nosit stálou výbavu, mít v ní přehled, pořádek, a současně prostor využívat pro odvoz různého materiálu a pomůcek, které se neustále nakládají a vykládají. Jak udržet v stálé výbavě v automobilu pořádek? Řešení nabízí výsuvné úložné boxy americké firmy Decked. Ty do České republiky dováží  Alfavaria Group, která je prezentuje na svém webu Navahocar.cz.

Konečně přehledný systém do užitkových vozů

Výsuvné boxy do užitkových vozů umožňují bezpečné uložení a převoz různého vybavení. Jsou ergonomické a snadno se ke všem uložený věcem dostanete bez toho, abyste museli vyložit zbytek nákladu vozidla. Odolávají počasí, vysokým i nízkým teplotám v automobilu, i různým vylitým technickým kapalinám. Mají nadstandardní nosnost až 900 kg.

Pro profíky, sportovce i hobby

Celý systém je vymyšlen tak, aby zabíral co nejmenší část drahocenného prostoru ve vozidle a současně umožňoval extrémně rychlý přístup ke všem uloženým nástrojům, nářadí, vybavení apod. Pro koho je podobný úložný systém nezbytností? Využijete jej jako mobilní autodílna, autoopravna, pneuservis, jiný mobilní servis, ale i když třeba jen vozíte zásilky, kde se mezi těmi velkými nachází i výrazně menší. Hodí se pro zemědělce, elektrikáře, plynaře, zámečníky, stavaře, geology, geodety, veterináře i bezpečnostní složky.

Užitečným a nepostradatelným bude i pro sportovce a sportovní týmy. Typické využití nabízí pro organizátory cykloturistických výletů, kteří dodávkou převáží kola celých skupin, a současně musí mít po ruce mobilní cykloservis. Boxy užijí rybáři, chovatelé koní, organizátoři různých akcí historického šermu, milovníci čtyřkolek, vodních sportů apod.

Montáž zvládnete i svépomocí

Velkou výhodou celého systému výsuvných boxů Decked je to, že se dováží jako hotové komplety určené k okamžité montáži. Jde je do automobilů velice snadno namontovat i bez jakýchkoliv odborných znalostí. Pokud si na montáž přece jen netroufáte, namontovat si je lze nechat přímo u dovozce v Chrastavě u Liberce.

Jak výsuvný box do užitkových vozů vypadá?

Výsuvné boxy neboli speciální vestavby do dodávek, se montují na korbu pickupu nebo do podlahy dodávky a značně tak zvyšují užitné vlastnosti vozidla. Vyrábí se z HDPE plastu, který se vyznačuje extrémní odolností. Podle dovozce, firmy Alfavaria Group, „jde o vysoko hustotní polyethylen, tedy velice pevný plast s dostatečnou pružností, díky které při nárazech nepraská“.

Výsuvy jsou připraveny na trvalé zatížení a celodenní provoz. Celková konstrukce je navíc vyztužena trubkami z pozinkované oceli. Veškeré komponenty má systém v top průmyslové kvalitě určeny pro vysoké zatížení v provozu 24/7. Robustní jsou rovněž pojezdová kolečka boxů, nebo jejich madla. Výrobce boxů Decked však myslel i na trvalou udržitelnost a materiál boxů, HDPE plast, je 100% recyklovatelný.

Do České republiky se Decked výsuvné boxy dovážejí jako dva stejně široké pro pick-up vozy, a jako dva různě široké boxy pro použití v dodávkách. V každém z rohů systému se navíc nachází praktické malé schránky vhodné pro důležité osobní věci, startovací kabely, tažné lano, nebo cokoliv, co chcete mít vždy zcela po ruce. Délka systému je 1429 mm u kratší verze a 1727 mm u verze delší. Šířka systému je pak 1422 až 1625 mm.

Hmotnost úložnému systému je přitom poměrně nízká, pouhých 95 až 105 kg, takže vozidlo nadměrně nezatěžuje a neovlivňuje užitnou hmotnost vozidla.

Každý ze dvou výsuvných boxů je schopen unést až 90 kg jakékoliv výbavy. Horní deska boxu unese pak plošné zatížení dalším nákladem dodávky či pick-upu až 900 kg bez rizika poškození či deformace boxů.

Cena, která potěší

Velice příznivou je cena boxů. Jde o poměrně nízkou investici, která svými klady a přínosem zdaleka převýší náklady na pořízení tohoto systému. Box pro pick-up vozy stojí 38 000 Kč bez PDH, pro dodávky je cena 39 972 Kč bez DPH. Cena je vždy za komplet: dva výsuvné boxy plus krycí deska. V této ceně není montáž. Pokud si systém chcete nechat profesionálně namontovat od přímého dovozce, firmy Alfavaria Group, zaplatíte 5000 Kč plus DPH.

Zjistili jste, že jsou Decked vestavby přesně to, co vašemu vozu chybělo k dokonalosti?

Alfavaria Group se snaží stále navyšovat své skladové zásoby. Kvůli velkému zájmu se může stát, že se čeká na novou dodávku. Čekací lhůty nejsou delší než jeden až jeden a půl měsíce. Obvykle má výsuvné boxy dovozce skladem.

26.8.2019 12:01| autor: Autoweb.cz | zdroj: Navahocar
Více o tématu: dodávkykolaosobní

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist