ACM Money pomohla se splněním Petrova snu

S rostoucím tempem české ekonomiky a bohatnutím Čechů stoupá i jejich chuť kupovat si stále luxusnější zboží...

S rostoucím tempem české ekonomiky a bohatnutím Čechů stoupá i jejich chuť kupovat si stále luxusnější zboží. Tento trend se nevyhýbá ani automobilovému průmyslu. Stále více lidí si pořizuje luxusní automobil. Prodejcům drahých a luxusních vozů se minulý rok dařilo. Češi si pořídili zhruba deset tisíc automobilů luxusních značek, což je o přibližně třicet procent více než v roce 2006.

Ze statistik výrobců a Svazu dovozců automobilů vyplývá, že prodej v kategorii luxusních vozů rostl dvakrát rychleji, než bylo tempo celého tuzemského automobilového průmyslu. Spolu s nárustem zájmu o luxusní a drahá sportovní auta prudce vzrostl i prodej motocyklů, které lidé berou jako prostředek trávení volného času.

Lidé touží po luxusních vozech
Na českých silnicích je vidět stále více luxusních aut. To láká další lidi k tomu, aby přemýšleli o pořízení podobné „luxusní hračky“. „Už když jsem byl kluk, hrozně se mi líbila auta a na vysoké škole jsem začal toužit po tom, mít vlastního sporťáka,“ říká Petr. K tomu, aby si splnil svůj sen, ho motivoval jeho kamarád.

„Honza si pořídil podobné auto, po kterém jsem vždycky snil. S překvapením, a musím přiznat, že i tak trošku se závistí, jsem se ho ptal, kde na to vzal,“ popisuje Petr. Jeho kamarád totiž neměl žádné výjimečné zaměstnání a tak se Petr podivoval, jak si mohl dovolit koupit tak drahé auto. „Kamarád mi říkal, že už ho nebavilo čekat na to, až bude mít našetřené peníze a bude si moct koupit, co už tak dlouho chce. Rozhodl se to vyřešit půjčkou, kterou bude splácet několik let,“ dodává Petr.

Vyřízení půjčky u ACM Money již do pěti dnů
Čekat na splnění svého snu už Petra taky přestalo bavit a rozhodl se jednat rychle. Stejně, jako jeho kamarád Honza, si půjčil od ACM Money. Půjčku si vyřídil do pěti dnů. Nepotřeboval ani využít maximálního stropu půjčky ACM Money, který je 2 000 000 korun, a půjčil si jen tolik, kolik potřeboval na nákup vysněného auta. Splátky si přitom rozložil do patnácti let, a tak měsíčně splácí ACM Money jen několik tisícikorun.

„Získání úvěru u ACM Money je oproti většině dalších poskytovatelů půjček velmi snadné. Pro jeho získaní stačí platný občanský průkaz, výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul k nemovitosti, např. kupní smlouva,“ vysvětluje místopředseda představenstva ACM Money Jaroslav Hlaváček. ACM Money přitom nepožaduje žádného ručitele.

ACM Money poskytla již více než 1 200 úvěrů
„ACM Money je na trhu již od roku 2004 a poskytli jsme již více než 1 200 úvěrů,“ uvádí Hlaváček. „Úroky z úvěru se u ACM Money pohybují od 7,92 % a RPSN od 10,37 % – v závislosti na výši konsolidovaných úvěrů, poskytnutých poplatcích a celkové délce splácení“, dodává Hlaváček.

„Nečekal jsem, že mi ACM Money splní můj dětský sen a řeknu vám – rozhodně to stojí za to,“ říká s úsměvem Petr.

V případě zájmu kontaktujte společnost ACM Money na telefonu 800 900 910, na webu www.acm.cz nebo www.mojepujcka.cz.

Další články o ACM Money
ACM Money – půjčka na zdraví
ACM Money – půjčka na cokoli
ACM Money – půjčka na rekonstrukci nemovitosti
ACM Money – půjčka na plastickou operaci

14.3.2003 12:58

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist