4-tipy-jak-na-uzavirani-povinneho-ruceni-a-pojisteni-352x198.jpg

4 tipy, jak na uzavírání povinného ručení a pojištění

havarijní pojištění

Motoristé se čím dál více zajímají o cenu pojištění, kvalitě pojistky nevěnují pozornost. A to je samozřejmě chyba. Jak tedy na věc?

Diskuze

5 komentářů

  Lukáš

  Pan Ronovský uvádí, že nejsou výjimečné případy, kdy se škody dostávají nad limit 35/35. A jak to může vědět? A pokud to ví, tak kolik je takových případů ročně? Jinak ten limit je na každou zraněnou osobu a hromadná nehoda se řeší jako série jednotlivých nehod. Při té velké hromadné nehodě na D1, kde bouralo cca 300 aut, to bylo řešeno jako cca 150 pojistných událostí.
  Já mám tip na uzavírání POV jen jeden: pro orientační nabídku použijte srovnávač, výsledek pošlete pojišťovacímu makléři, ten Vám nabídne stejné krytí za nižší cenu a tuto nabídku zašlete jinému makléři, který půjde zase s cenou dolů. Rozsah služeb je stejný, ale za poloviční cenu, než kdybyste to uzavírali na pobočce pojišťovny.

  majo

  S těmi srovnávači máte pravdu. Ja tak uzavíram ručení každý rok a vždy najdu nějaké levné, které mi vyhovuje. Využívam většinou stránku http://www.levneruceni.cz/

  Tad

  Já jsem se teď taky pustil do porovnávání (konkrétně https://www.bezvamoney.cz/povinne-ruceni/kalkulacka/) a zjistil jsem, že můžu mít až o několik stovek levnější povinné ručení. Určitě stojí za to tomu věnovat čas.

  Milan

  Souhlasím s Tadem. Při výběru povinného ručení je opravdu dobré mrknout prvně na různé srovnávače, aby člověk neplatil zbytečně moc. Super srovnávač je třeba i tento: https://www.hyperfinance.cz/pojisteni/povinne-ruceni/ Tam jsem vybíral povinné ručení já a myslím, že se mi díky tomu podařilo celkem dost ušetřit.

  Faboš78

  Myslím si, že nejlepší je když si člověk všechna povinná ručení nechá srovnat třeba přes https://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni Já tak díky tomu na pojištění ušetřil několik desítek procent.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist