Značka AAA AUTO získala pro rok 2017 prestižní ocenění Superbrands

Rychlé zprávy | vydáno 1. 2. 2017

Velikost textu: a a a

Společnost AAA AUTO získala prestižní ocenění Superbrands 2017. Titul Superbrands je v České republice udělován po svém obnovení již pátým rokem, celosvětově pak nepřetržitě od roku 1994. Cílem tohoto hodnocení je identifikovat značky s vynikajícím postavením na lokálním trhu. Superbrands získávají pouze značky, které projdou vícekolovým hodnocením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK.

V  poslední fázi výběru značek pro ocenění Superbrands má rozhodující slovo expertní komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

„Ocenění Superbrands, které jsme získali v roce, kdy slavíme 25 let od založení společnosti, vnímám jako potvrzení správnosti naší marketingové a komunikační strategie. Na té se zásadní mírou samozřejmě podílí i naše neustálé úsilí o zkvalitňování servisu pro zákazníky a budování pozice firmy jako experta na trhu ojetých automobilů ve střední Evropě,“ uvedlagenerální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Ocenění Superbrands společnost AAA AUTO v letošním roce využije v rámci marketingu, na webových stránkách a v PR komunikaci.

AAA AUTO se zaměřila na razantnější posílení zákaznického servisu právě po nástupu nové generální ředitelky Karolíny Topolové v roce 2012. Vzniklo nové kontaktní centrum, které sdružilo dohromady celkem na 200 operátorů vyřizujících telefonické hovory a e-mailovou korespondenci se zákazníky, společnost vytvořila pozici zákaznického ombudsmana, které se ujal bývalý mluvčí Škoda Auto Milan Smutný, a posílila kontrolní mechanismy při výkupu vozů.

Společnost AAA AUTO získala pro své značky v nedávné minulosti i další ocenění. Samotná značka AAA AUTO se pravidelně umísťuje v žebříčku TOP 10 českých značek podle průzkumu agentury Ogilvy and Mather. Obnovená značka prodeje zánovních vozů Mototechna zase v loňském roce získala ocenění v soutěži 100 obdivovaných firem České republiky.

Společnost AAA AUTO se také již podruhé stala vítězem národního kola v prestižní soutěži European Business Awards, kterou pořádá RSM International za podpory předních firem, akademiků, médií a politických představitelů z celé Evropy.
V současné době je soutěž European Business Awards 2016/2017 ve fázi veřejného hlasování pro jednotlivé národní finalisty, včetně AAA AUTO. Hlasovat lze ZDE

Komentáře ke článku

 • 9. 2. 2017, Coloss
  • Re: Cena Zobrazit
   9. 2. 2017, karlos
   • Re: Re: Cena Zobrazit
    20. 2. 2017, Vítek Kozelka
   • Re: Re: Cena Zobrazit
    12. 4. 2017, Marek
 • 16. 2. 2017, Jan M.
 • jsou největší Zobrazit
  16. 2. 2017, Kudrna
  • Re: jsou největší Zobrazit
   20. 2. 2017, Alibaba
 • Ocenění Zobrazit
  26. 2. 2017, Jířa
 • V pohodě Zobrazit
  28. 2. 2017, Madik

Britové zakázali reklamu na BMW, prý glorifikuje rychlost

Německá automobilka řešila stížnost na reklamu, propagující M760Li xDrive

Britové zakázali reklamu na BMW, prý glorifikuje rychlost
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den, před dvěma lety jsem koupil ojetý vůz od soukromé osoby. Před týdnem js... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

 • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
 • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
 • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
 • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
 • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist