Značka AAA AUTO získala pro rok 2017 prestižní ocenění Superbrands

Rychlé zprávy | vydáno 1. 2. 2017

Velikost textu: a a a

Společnost AAA AUTO získala prestižní ocenění Superbrands 2017. Titul Superbrands je v České republice udělován po svém obnovení již pátým rokem, celosvětově pak nepřetržitě od roku 1994. Cílem tohoto hodnocení je identifikovat značky s vynikajícím postavením na lokálním trhu. Superbrands získávají pouze značky, které projdou vícekolovým hodnocením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK.

V  poslední fázi výběru značek pro ocenění Superbrands má rozhodující slovo expertní komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

„Ocenění Superbrands, které jsme získali v roce, kdy slavíme 25 let od založení společnosti, vnímám jako potvrzení správnosti naší marketingové a komunikační strategie. Na té se zásadní mírou samozřejmě podílí i naše neustálé úsilí o zkvalitňování servisu pro zákazníky a budování pozice firmy jako experta na trhu ojetých automobilů ve střední Evropě,“ uvedlagenerální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Ocenění Superbrands společnost AAA AUTO v letošním roce využije v rámci marketingu, na webových stránkách a v PR komunikaci.

AAA AUTO se zaměřila na razantnější posílení zákaznického servisu právě po nástupu nové generální ředitelky Karolíny Topolové v roce 2012. Vzniklo nové kontaktní centrum, které sdružilo dohromady celkem na 200 operátorů vyřizujících telefonické hovory a e-mailovou korespondenci se zákazníky, společnost vytvořila pozici zákaznického ombudsmana, které se ujal bývalý mluvčí Škoda Auto Milan Smutný, a posílila kontrolní mechanismy při výkupu vozů.

Společnost AAA AUTO získala pro své značky v nedávné minulosti i další ocenění. Samotná značka AAA AUTO se pravidelně umísťuje v žebříčku TOP 10 českých značek podle průzkumu agentury Ogilvy and Mather. Obnovená značka prodeje zánovních vozů Mototechna zase v loňském roce získala ocenění v soutěži 100 obdivovaných firem České republiky.

Společnost AAA AUTO se také již podruhé stala vítězem národního kola v prestižní soutěži European Business Awards, kterou pořádá RSM International za podpory předních firem, akademiků, médií a politických představitelů z celé Evropy.
V současné době je soutěž European Business Awards 2016/2017 ve fázi veřejného hlasování pro jednotlivé národní finalisty, včetně AAA AUTO. Hlasovat lze ZDE

Komentáře ke článku

 • 9. 2. 2017, Coloss
  • Re: Cena Zobrazit
   9. 2. 2017, karlos
   • Re: Re: Cena Zobrazit
    20. 2. 2017, Vítek Kozelka
   • Re: Re: Cena Zobrazit
    12. 4. 2017, Marek
 • 16. 2. 2017, Jan M.
 • jsou největší Zobrazit
  16. 2. 2017, Kudrna
  • Re: jsou největší Zobrazit
   20. 2. 2017, Alibaba
 • Ocenění Zobrazit
  26. 2. 2017, Jířa
 • V pohodě Zobrazit
  28. 2. 2017, Madik

Škoda Citigo na Masarykově okruhu: Stačí mrzký výkon k opravdové zábavě?

Říká se, že potřebujete alespoň 400 koní na to, abyste si pořádně užili Masarykův okruh v Brně, jinak je to utrpení. A co takhle mrzkých 60 koní litrového tříválce ve Škodě Citigo?

Škoda Citigo na Masarykově okruhu: Stačí mrzký výkon k opravdové zábavě?
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den, pane doktore, kdysi dávno jste tady odpovídal na nějaký dotaz a psal js... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

 • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
 • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
 • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
 • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
 • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist