Videospeciál Autoweb.cz: Subaru WRX STI na Nordschleife, setkání legend a policejní honičky

RoadTube | vydáno 9. 6. 2014

Velikost textu: a a a

Rozlučka se Subaru WRX STI na Severní smyčce Nürburgringu, rozhovor o tom, co jsou Legendy.cz, představení dlouhodobě testovaného auta... v pilotním dílu nového videomagazínu.

Ne, ne, ne... Nebojte se, nepřijdete o obvyklé videotesty aut, které pravidelně na Autowebu realizujeme, v tomto směru se nic nemění.

Proč ale Videospeciál? Je to jednoduché, zajímavosti, které si zaslouží pozornost kamery, nejsou jenom mezi novými auty, nebudeme pouze testovat nejžhavější novinky (nebo naopak bazarové ojetiny) ze světa čtyř kol.

Chceme přinášet reportáže z akcí, které jsou více či méně cítit benzínem, chystáme rozhovory s lidmi, kterým auta změnila život. A budeme se věnovat dopravnímu právu, abyste si na silnicích nenechali všechno líbit.

Pilotní díl jsme věnovali legendám všeho druhu. Legendou je, už nějakých dvacet let, určitě vrcholná verze někdejšího modelu Impreza - se Subaru WRX STI (dnes už předchozí generace) jsme se jeli rozloučit na legendární Severní smyčku Nürburgringu. Což bylo, jen tak mezi námi, "poprvé" pro jednoho našeho redakčního kolegu, a tak nepřijdete ani o jeho první pocity a dojmy.

S právním specialistou JUDr. Tomášem Beranem jsme se zaměřili na problematiku policejních honiček, které se poslední dobou staly vděčným mediálním tématem - má nebo nemá policie střílet na ujíždějící auta?

Viděli jste nejnovější videotesty?

Promluvili jsme s Luborem Kosem, zakladatelem motoristické slavnosti Legendy, o tom, na co se můžeme v rámci této motoristické slavnosti těšit. A nakonec je tady dlouhodobě testovaná Mazda 6 Wagon, která se časem třeba také stane legendou.

Komentáře ke článku

Zima je tady! Vyhrajte sadu zimních pneumatik Goodyear

Stále nemáte přezuto na zimní pneumatiky? Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát sadu nových zimních pneumatik Goodyear a jezdit v zimě bezpečně.

Zima je tady! Vyhrajte sadu zimních pneumatik Goodyear
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den, zaujala mě vaše odpověď: „Při odobočování v jednosměrce doleva je řidič... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Chtěli byste se projet?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist