Škoda Octavia v hlavní roli indického Rychle a zběsile: Toto je nejpříšernější akční scéna Bollywoodu!

Škoda Octavia v hlavní roli indického Rychle a zběsile: Toto je nejpříšernější akční scéna Bollywoodu!

RoadTube | vydáno 21. 7. 2017

Velikost textu: a a a

Škoda Octavia první generace v bizarní úpravě pick-up si střihla hlavní roli v indické kopii Rychle a zběsile. Tahle závodní scéna je to naprosto příšerná!

Je všeobecně známé, že indická filmová tvorba patří, jemně řečeno, k velmi bizarní. Abyste si všimli nelogického střihu a absurdních akčních scén, na to nemusíte být filmovými znalci. Snímek s názvem Kuruvi, v překladu "vrabec", je už strašího data, konkrétně z roku 2008, nicméně akční závodní scénu v něm obsaženou jsme objevili až nyní. Pro nás je navíc zajímavá tím, že si hlavní roli střihla Škoda Octavia první generace.

Co vedlo tvůrce k tomu, aby z ní vytvořili pick-up, vážně netušíme. Možná se inspirovali letitou českou závodní sérií Škodou Felica Cup, každopádně úprava je to nadmíru amatérská. Stejně jako celá scéna i zbytek díla, které je na YouTube volně k vidění, nicméně abychom shlédli celý film, takovou měrou sebemrskačství vážně nedisponujeme.

Také nám nejde do hlavy, proč hlavní hrdina řídí bez helmy - možná se tvůrci inspirovali Silvesterem Stallonem ve filmu Formule!, vizuální efekty vnitřností motoru jsou pak jasnou vykrádačkou Rychle a zběsile. Zaujme i nelogický střih, zrychlené záběry jako z francouzkých Četníků a naprosto příšerné nápady.

Z auta odpadávají díly jen tak, samy od sebe, a ostatní soupeři létají vzduchem jako v Kobře 11. Hlavní hrdina dokonce musí tahat za plynové lanko ústy, když prošlápne podlahu. A kdybyste si nevšimli, podle mapky na velkoplošné obrazovce všichni jedou na závodním okruhu Formule 1 Albert Park v Austrálii, což je samozřejmě nesmysl. A počkejte si na epický průjezd cílem!

Škoda Citigo na Masarykově okruhu: Stačí mrzký výkon k opravdové zábavě?

Říká se, že potřebujete alespoň 400 koní na to, abyste si pořádně užili Masarykův okruh v Brně, jinak je to utrpení. A co takhle mrzkých 60 koní litrového tříválce ve Škodě Citigo?

Škoda Citigo na Masarykově okruhu: Stačí mrzký výkon k opravdové zábavě?
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den, jaký je prosím správný výklad? Ve vyhrazené zóně pro rezidenty ( modrá ... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist