Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Rychlé zprávy | vydáno 16. 8. 2017

Velikost textu: a a a

Mototechna, značka pro prodej zánovních vozů v rámci skupiny AAA AUTO, nově poskytuje firemním klientům při nákupu vozů do 2 let stáří flexibilní variantu operativního leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru. Nový produkt Puzzle je nabízen ve spolupráci s Českou spořitelnou.

Novinka, která nese název Puzzle, je dostupná výhradně v prodejních sítích společnosti AAA AUTO a značky Mototechna. Na tuzemském trhu se jedná o naprosto ojedinělý finanční produkt, který umožňuje zákazníkovi nabídnout modernější a  flexibilnější variantu leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru.

„Je to naše varianta k produktům nyní nabízeným v rámci financování dealery nových aut a v posledním období oživenému operativnímu leasingu. Díky produktu Puzzle došlo ve zkušebním provozu k navýšení objemu prodaných vozů. Do konce roku očekáváme zvýšení až o třicet procent u firemních zákazníků. Obchodním partnerem, který financování v rámci produktu Puzzle zajišťuje, je společnost Česká spořitelna,“ uvedl provozní ředitel AAA AUTO Petr Vaněček.

Značka Mototechna v září oslaví 5 let a nabízí ihned k prodeji více než 1200 zánovních vozů s nájezdem do 40 000 kilometrů. Všechny vozy mají jasnou servisní historii a většinou platnou záruku od výrobce. Zajímavou výhodou kromě okamžité dostupnosti je také výrazná finanční úspora oproti novým automobilům, která může být až 40 %.

Velmi žádaná je například roční Škoda Fabia kombi s motorem 1.2 TSI a nájezdem do 15 000 kilometrů. Vůz ve výbavě Style pořídíte za 300 000 korun a uspoříte tak více než 16% oproti ceně nového vozu. Při akontaci 10% pak měsíční splátka na 3 roky vyjde na 5500 korun včetně DPH a pojištění.

Majitelé firem pak často sáhnou po modelu Volkswagen Passat combi z roku 2016 s motorem 2.0 TDI, převodovkou DSG a pohonem 4×4. Ve výbavě Highline lze vůz zakoupit za 750 000 korun a uspořit více než 30% proti ceně nového vozu. Při akontaci 25% se měsíční splátka na 3 roky dostane na 9900 korun včetně DPH a pojištění.

Společnost mimo jiné nabízí nadstandardní služby, jako je bezplatné ocenění stávajícího vozového parku a případně jeho odkup za hotové. Tým obchodních zástupců pro klíčové zákazníky poskytuje také konzultace k možné modernizaci vozového parku.

Od začátku roku AAA AUTO prodalo firmám v České Republice více než 2000 vozů a vzhledem k delším výrobním lhůtám některých nových modelů dál stoupá poptávka po zánovních vozech. Více o flexibilním leasingu se dočtete na www.mototechna.cz.

Vozíky za osobní auta z hlediska technických požadavků na spojitelnost

Problematika vozíků tažených za osobními auty pokračuje dalším dílem. Společenské konvence o tom, kolik kdo váží, jdou stranou, hmotnost je zásadním parametrem.

Vozíky za osobní auta z hlediska technických požadavků na spojitelnost
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda li opravdu musím k ekologické likvidaci odevzda... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Chtěli byste se projet?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist