Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Rychlé zprávy | vydáno 16. 8. 2017

Velikost textu: a a a

Mototechna, značka pro prodej zánovních vozů v rámci skupiny AAA AUTO, nově poskytuje firemním klientům při nákupu vozů do 2 let stáří flexibilní variantu operativního leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru. Nový produkt Puzzle je nabízen ve spolupráci s Českou spořitelnou.

Novinka, která nese název Puzzle, je dostupná výhradně v prodejních sítích společnosti AAA AUTO a značky Mototechna. Na tuzemském trhu se jedná o naprosto ojedinělý finanční produkt, který umožňuje zákazníkovi nabídnout modernější a  flexibilnější variantu leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru.

„Je to naše varianta k produktům nyní nabízeným v rámci financování dealery nových aut a v posledním období oživenému operativnímu leasingu. Díky produktu Puzzle došlo ve zkušebním provozu k navýšení objemu prodaných vozů. Do konce roku očekáváme zvýšení až o třicet procent u firemních zákazníků. Obchodním partnerem, který financování v rámci produktu Puzzle zajišťuje, je společnost Česká spořitelna,“ uvedl provozní ředitel AAA AUTO Petr Vaněček.

Značka Mototechna v září oslaví 5 let a nabízí ihned k prodeji více než 1200 zánovních vozů s nájezdem do 40 000 kilometrů. Všechny vozy mají jasnou servisní historii a většinou platnou záruku od výrobce. Zajímavou výhodou kromě okamžité dostupnosti je také výrazná finanční úspora oproti novým automobilům, která může být až 40 %.

Velmi žádaná je například roční Škoda Fabia kombi s motorem 1.2 TSI a nájezdem do 15 000 kilometrů. Vůz ve výbavě Style pořídíte za 300 000 korun a uspoříte tak více než 16% oproti ceně nového vozu. Při akontaci 10% pak měsíční splátka na 3 roky vyjde na 5500 korun včetně DPH a pojištění.

Majitelé firem pak často sáhnou po modelu Volkswagen Passat combi z roku 2016 s motorem 2.0 TDI, převodovkou DSG a pohonem 4×4. Ve výbavě Highline lze vůz zakoupit za 750 000 korun a uspořit více než 30% proti ceně nového vozu. Při akontaci 25% se měsíční splátka na 3 roky dostane na 9900 korun včetně DPH a pojištění.

Společnost mimo jiné nabízí nadstandardní služby, jako je bezplatné ocenění stávajícího vozového parku a případně jeho odkup za hotové. Tým obchodních zástupců pro klíčové zákazníky poskytuje také konzultace k možné modernizaci vozového parku.

Od začátku roku AAA AUTO prodalo firmám v České Republice více než 2000 vozů a vzhledem k delším výrobním lhůtám některých nových modelů dál stoupá poptávka po zánovních vozech. Více o flexibilním leasingu se dočtete na www.mototechna.cz.

Vybržděné stojící auto a zezadu náraz vozu, jehož řidič nedokázal zastavit aneb Co neubrzdíš, to ukecáš!?

Aktuálně sledovaná dopravní nehoda, při které zahynulo malé dítě. Právní expert JUDr. Beran rozebírá skutečnost, zda "zabíjel" řidič auta, které přijelo na místo jako poslední.

Vybržděné stojící auto a zezadu náraz vozu, jehož řidič nedokázal zastavit aneb Co neubrzdíš, to ukecáš!?
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Že musí být očištěno přední sklo a obě skla předních dveří je známo. Skla spoluje... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist