Autoweb » Články o autech » Autonovinky

Jeep JT Concept - auto pro drsňáky

Autonovinky, vydáno 24. 05. 2007 v 11:01

Mysliíte si, že Jeep přestal vyrábět čistokrevné offroady? Koncept JT vám dokáže opak.

Jeep JT bude poprvé představen veřejnosti jako koncept na letošní výstavě SEMA, ale na rozdíl od většiny zde představovaných vozů jde o opravdu drsný teréňák. Fotografie z offroadové dráhy, příznačně nazvané Hell’s Revenge (volně přeloženo Pekelná pomsta), mluví za vše. Přítomní novináři očekávali, že k vytažení Jeepu z opravdu hluboké díry bude zapotřebí vrtulník, JT si s ní však hravě poradil.



Koncept je postaven na platformě Wrangler Unlimited a má rozvor 294 cm. Celé auto je vyšší o 7,5 cm díky podvozkovým dílům Superlift a 35palcovým pneumatikám BF Goodrich. Ke správné terénní výbavě patří také naviják Ramsey 9500 UT. Prahy a zadní nárazník pak dodala ladičská odnož koncernu Chrysler Group - Mopar. Pohon zajišťuje šestiválec o objemu 3,8 litru. Zda koncept půjde do výroby, záleží na reakcích zákazníků.

autoweb.cz

Sdílej tento článek: Sdílej Jeep JT Concept - auto pro drsňáky Sdílej Jeep JT Concept - auto pro drsňáky

Autoweb doporučuje

Pneumatiky.cz - levné pneu, alu kola

Pneumatiky.cz - levné pneu, alu kola

Široký výběr pneumatik a alu kol značek Michelin, Pirelli, Barum, Dunlop, Goodyear, Klebet, AEZ, Enzo, Alessio a mnoho dalších za velkoobchodní ceny. Doprava vždy ZDARMA, každý týden výprodejové ceny! Dodání od 24 hodin kamkoli v ČR!

Autoradio-prodejce.cz

Autoradio-prodejce.cz

Nabídka autorádií, navigací, reproduktorů, multimédií a kompletního auto-hifi sortimentu. Poskytování odborného poradenství a zajištění montáží.

Auto Jarov

Auto Jarov

700 nových a ojetých vozů. Výkup a prodej vozidel. Autorizovaný prodejce VW, Seat, Škoda, Audi a Honda s autosalonem ojetých vozů a motocyklů. Kompletní služby pod jednou střechou.

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Buďte první

prochlapa.cz

Krásná Bryci: Nemám orgasmus!

Krásná Bryci: Nemám orgasmus!

Je žhavá, sex má ráda, ale do konce se nikdy nedostala. Prohlédněte si její tělo!

beast.cz

Mirka má ráda sex ve vaně!

Mirka má ráda sex ve vaně!

Je sexy, je jí čtyřiadvacet let a pochází z Plzně. Má ráda kino a líbačku s holkami...

imotormag.cz

Velký šéf se vrací na místo činu!

Velký šéf se vrací na místo činu!

Znovuzrozený Ford Mustang Boss 302 v aktuálním vydání magazínu iMOTOR

igizmo.cz

Asus EEE Keyboard PC – trochu jiná klávesnice

Asus EEE Keyboard PC – trochu jiná klávesnice

Chválíme nový formát v podobě hybridu klávesnice a počítače, ale máme velké výhrady k jeho výkonu.

TOPlist