Dacia (opět) pokoří rekord v počtu vozů značky na jednom místě

Dacia (opět) pokoří rekord v počtu vozů značky na jednom místě

Akční nabídky | vydáno 6. 6. 2017

Velikost textu: a a a

Možná jste zaznamenali někdejší rekord s největším lidským logem. Jaké hranice překonají příznivci rumunsko-francouzské značky letos?

Ti starší z nás pamatují vozy Dacia socialistické éry, nicméně před dvanácti lety se začala uvedením modelu Dacia Logan nová éra značky Dacia, přičemž dnes má značka Dacia globálně přes 4 miliony spokojených zákazníků. Česká republika? U nás je to pak téměř 70 tisíc zákazníků.

Právě v reakci na rostoucí popularitu této značky mělo v Čechách v roce 2014 premiéru celodenní setkání majitelů vozů Dacia pod názvem Dacia Piknik a tím se zrealizovala i u nás myšlenka společného odpočinkového dne, která se koná v mnoha zemích Evropy. Na první ročník této akce, která se uskutečnila v krásném prostředí volnočasových aktivit v Šiklově mlýně, přijalo pozvání téměř 4 tisíce majitelů vozů Dacia, druhý ročník v roce 2015 navštívilo již přes 6 tisíc návštěvníků.

Dacia Duster (od 2010)

Ojetá auta | vydáno 18. 11. 2012

Zmiňované rekordy se pak ve světě Dacia Pikniku staly již jakousi tradicí, již uvedené největší lidské logo či nejvíce zaparkovaných vozů jedné značky na jednom místě... Teď je tady další Piknik, přípravy na něj jsou již v konečné fázi a počty registrací na třetí ročník stoupají každým dnem. Pro účastníky letošního ročníku jsou opět připraveny desítky celodenních volnočasových aktivit, koutky pro děti, fotostěny, sharingboxy, soutěže pro malé i velké, westernová show i velký koncert Michala Davida.

Během dne se samozřejmě nezapomene ani na milovníky automobilů a je připraveno hned několik zajímavých akcí. Pro velký úspěch v minulém ročníku bude opět organizováno testování modelu Duster 4x4 na offroadovém polygonu, registrace na jízdy bude online na místě, aby nikdo nemusel čekat. V hlavním stanu bude velká expozice všech nejnovějších modelů výrobní řady Dacia.

Pozvání na Piknik přijali i naši profesní partneři, jakými jsou Alcar a Nokian. Pozvánku přijala i Markéta Krajčovičová, známá z televizní obrazovky jako Misscake. Nově budou nabídnuty soutěže pro celou rodinu pod názvem „Hrajte si s Dacií“. Tato zóna je tvořena soutěžními disciplínami spojenými s vozy Dacia a odměnou za jejich úspěšné absolvování budou lístky do tomboly.

Třetí ročník Dacia Pikniku se uskuteční v sobotu 10.června 2017 od 10:00 do 18:00 v prostorách jedinečného místa pro volnočasové rodinné aktivity v Šiklově mlýně (www.sikland.cz) Pro účast na této akci se majitel vozu Dacia přihlásí po obdržení pozvánky na internetové stránce daciapiknik.cz.

Komentáře ke článku

Tento článek nikdo nekomentoval, buďte první.

Tagy: Dacia

BMW M potvrdilo vývoj hybridů

Elektrifikace se nevyhne ani sportovním modelům bavorské automobilky. Máme se bát?

BMW M potvrdilo vývoj hybridů
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den, pane doktore, prosím o Váš názor na níže popsanou situaci. Před zúženým... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Chtěli byste se projet?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist