AAA AUTO spustilo3D virtuální prohlídku svého pražského showroomu

AAA AUTO spustilo3D virtuální prohlídku svého pražského showroomu

Rychlé zprávy | vydáno 30. 8. 2017

Velikost textu: a a a

Největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě AAA AUTO International jako první ve svém oboru zavádí zcela novou technologii trojrozměrné virtuální prohlídky svého pražského showroomu a v něm vystavených vozidel. Záběry kamer a snímky z dronů s odkazy na konkrétní vozidla spolu s unikátní technologií zpracování takto získaných dat zákazníkům pomohou podstatně zlepšit orientaci v areálu.

AAA AUTO si po mobilním výkupu, pokročilých metodách telemarketingu a službách call centra, připisuje další technologické prvenství na českém trhu ojetých vozidel. Zatím je online návštěva prostor, v nichž si mohou vybrat svůj budoucí vůz dostupná jen pro zákazníky jejího pražského showroomu, ale postupně ji společnost hodlá rozšiřovat na další pobočky v České republice i v dalších zemích, kde působí.

„3D virtuální prezentace Matterport (VPM) vzniká trojrozměrným skenováním ve špičkové kvalitě. Skenování se provádí speciální kamerou s devíti objektivy a získaná data se potom zpracovávají unikátním softwarem u našeho partnera, společnosti Matterport. Díky tomuto způsobu získávání dat se k uživatelům výsledné virtuální prezentace dostává velmi reálný obraz našeho showroomu,“ uvedla k tomu generální ředitelka AAA AUTO International Karolína Topolová.

„Prohlížející se může v prostoru svobodně pohybovat a prozkoumávat ho krok za krokem z mnoha úhlů a pohledů. VPM mu zprostředkuje pocit, jako by se v daném prostoru opravdu pohyboval. Díky unikátnímu zobrazení Dollhouse získává komplexní pohled na celý prostor a vidí ho v jediném obrázku. Může se díky němu také rychle přesouvat z místa na místo,“ doplňuje Libor Tupýz partnerské společnosti Virtual spacess tím, že virtuální prohlídku lze zobrazit na jakémkoliv zařízení - PC, tabletu nebo telefonu - a její ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

„Na parkovišti před zadním vchodem do showroomu zákazníci při virtuální prohlídce najdou osm vozů reprezentujících jednotlivé kategorie, do nichž je rozčleněna nabídka AAA AUTO na jeho webových stránkách. Pomocí odkazu u každého z těchto osmi vozů se mohou z virtuální prohlídky rychle přenést na aktuální nabídku vozů hledané kategorie, kde mohou pokračovat ve výběru konkrétního vozu. U každého odkazu je umístěno také video z dronu, které přibližuje nabídku dostupných vozů této kategorie,“ přibližuje dále Libor Tupý jednotlivé funkce nové služby. „A pokud si na webové stránce nevyberou, získají díky virtuální prohlídce showroomu alespoň představu o tom, jak to v AAA AUTO vypadá, a při fyzické návštěvě AAA AUTO se pak lépe orientují,“ dodává.

Do prohlídky VPM lze vkládat tzv. mattertags, body s obrovskou kapacitou dodatečných informací.„To pro nás představuje obrovskou výhodu. Díky mattertags můžeme naši nabídku dále doplnit popisky, odkazy, fotografiemi, 360° fotografiemi, vkládat videa a další průběžně aktualizované dokumenty. Zákazníkům tyto informace mohou při výběru dále šetřit námahu. Věřím, že tuto naši novou službu brzy objeví a budou ji ke svému prospěchu co nejvíce využívat,“ uzavřela Karolína Topolová.

Link na virtuální 3D prohlídku https://my.matterport.com/show/?m=4FxyF7Y5q3t

Komentáře ke článku

Vybržděné stojící auto a zezadu náraz vozu, jehož řidič nedokázal zastavit aneb Co neubrzdíš, to ukecáš!?

Aktuálně sledovaná dopravní nehoda, při které zahynulo malé dítě. Právní expert JUDr. Beran rozebírá skutečnost, zda "zabíjel" řidič auta, které přijelo na místo jako poslední.

Vybržděné stojící auto a zezadu náraz vozu, jehož řidič nedokázal zastavit aneb Co neubrzdíš, to ukecáš!?
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den. Je dovoleno po vlastní ose ( např. jet 1 - 2 km ) převážet nový vůz z ... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist